اطلاعیه ها

اطلاعیه ها (23)

گروه تاریخ دانشنامه زن مسلمان کارگاه شیوه مدخل نویسی دانشنامه ای را  برگزار می کند استاد کارگاه جناب حجت الاسلام و المسلمین دکتر حمید رضا مطهری  استادیار پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی می باشد طلاب محترم سطح  3 و 4 می توانند جهت ثبت نام همه روزه غیر از پنج شنبه  از ساعت 9 الی 14 به گروه تاریخ دانشنامه  زن مسلمان مراجعه نمایند. 

زمان: چهارشنبه 11 اسفند ماه - از ساعت  14 الی 18

نشست تخصصی تبیین جهانی «الگوی سوم زنان» سه شنبه ۱۰ اسفندماه، با حضور بانوان متخصص ایرانی و غیرایرانی برگزار می شود.
نخستین بار اصطلاح الگوی سوم زنان در پیامی که رهبر معظم انقلاب در ۱۶ اسفندماه سال ۱۳۹۱، به کنگره هفت هزار زن شهید ارسال کردند، مورد استفاده قرار گرفت.
 فریبا علاسوند، دبیر علمی همایش جنسیت و خانواده در نگاه علامه طباطبایی امروز ۳۰ بهمن در نشستی خبری گفت: مرکز تحقیقات زن و خانواده در سال جاری بحث همایش جنسیت و خانواده از منظر علامه را در دستور کار قرار داد و محورهای شش‌گانه‌ای برای همایش در نظر گرفته و در ذیل آن عناوین گوناگونی مطرح شد و سه کار عمده علمی برای برپایی همایش انجام شد.
 
یازدهمین جشنواره سراسری قرآن و عترت حوزه‌های علمیه خواهران، اواخر اسفند ماه با برپایی مراسم اختتامیه به کار خود پایان خواهد داد.
مرضیه‌سادات رضوی، رئیس اداره قرآن و عترت حوزه علمیه خواهران گفت: جشنواره سراسری قرآن و عترت حوزه علمیه خواهران جز در بخش شفاهی که شامل حفظ ترتیبی و قرائت است در تمامی بخش‌های دیگر به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود.

سایت دانشنامه زن مسلمان، فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت زهرا (س) را به تمامی مسلمانان و پیروان آن حضرت تسلیت عرض می نماید و توجه علاقمندان را به ویژه نامه ای که در این زمینه تهیه شده است جلب می نماید:

 

ویژه نامه حضرت فاطمه (س)

صفحه1 از5