اطلاعیه ها

اطلاعیه ها (21)

 فریبا علاسوند، دبیر علمی همایش جنسیت و خانواده در نگاه علامه طباطبایی امروز ۳۰ بهمن در نشستی خبری گفت: مرکز تحقیقات زن و خانواده در سال جاری بحث همایش جنسیت و خانواده از منظر علامه را در دستور کار قرار داد و محورهای شش‌گانه‌ای برای همایش در نظر گرفته و در ذیل آن عناوین گوناگونی مطرح شد و سه کار عمده علمی برای برپایی همایش انجام شد.
 
یازدهمین جشنواره سراسری قرآن و عترت حوزه‌های علمیه خواهران، اواخر اسفند ماه با برپایی مراسم اختتامیه به کار خود پایان خواهد داد.
مرضیه‌سادات رضوی، رئیس اداره قرآن و عترت حوزه علمیه خواهران گفت: جشنواره سراسری قرآن و عترت حوزه علمیه خواهران جز در بخش شفاهی که شامل حفظ ترتیبی و قرائت است در تمامی بخش‌های دیگر به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود.

سایت دانشنامه زن مسلمان، فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت زهرا (س) را به تمامی مسلمانان و پیروان آن حضرت تسلیت عرض می نماید و توجه علاقمندان را به ویژه نامه ای که در این زمینه تهیه شده است جلب می نماید:

 

ویژه نامه حضرت فاطمه (س)

انتشارات سروش رونمایی از فرهنگنامه زنان ایرانی و پارسی‌گوی را برگزار می‌کند.
به مناسبت ایام دهۀ فجر و مقارن با شانزدهم بهمن ماه روز «انقلاب اسلامی - منزلت زن و تحکیم بنیان خانواده و سبک زندگی ایرانی و اسلامی» از کتاب فرهنگنامۀ زنان ایرانی و پارسی‌گوی نوشتۀ محمدحسن رجبی‌دوانی رونمایی می شود.
این مراسم با حضور اهالی فرهنگ و رسانه و جمع کثیری از بانوان مؤثر در عرصه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی در سالن سروش برگزار خواهد شد.

سایت دانشنامه زن مسلمان، فرا رسیدن میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار را به همه بانوان مسلمان و آزاده جهان تبریک و تهنیت می گوید و از مخاطبین محترم دعوت می کند از ویژه نامه حضرت زینب (س) دیدن نمایند.

صفحه1 از5